niedziela, 24 marca 2013

Spotkanie z Bartoszem Blum (Aquamedic) - 24 marca 2013

       Spotkanie z Panem Bartoszem Blum, właścicielem firmy Aqua Medic Poland udało się znakomicie. W miłej atmosferze mieliśmy okazję porozmawiać  o słonej wodzie, zdroworozsądkowym podejściu przy prowadzeniu zbiorników morskich.  O tym co istotne i  niezbędne, aby zacząć przygodę z morszczyzną.  
                  Poruszyliśmy kilka spraw technicznych. O ile nie fascynuje nas zawartość szafki czy sumpa, okazuje się że można wiele rzeczy całkowicie pominąć a zbiornik nadal będzie wyglądać świetnie i cieszyć oko.  Pan Bartosz starał się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Odpowiadał na mogłoby się wydawać prozaiczne pytania dotyczące np. sposobu działania odpieniaczy. 
            Osoby będące na spotkaniu mogły sprawdzić, zobaczyć, zbadać własnymi rękoma kawał sprzętu do morszczyzny. Co najważniejsze spotkanie było dalekie od marketingu, po prostu koleżeńska rozmowa. Zdjęcia z egzotycznych podróży służbowych do kontrahentów zajmujących się   połowem ryb min w Kenii czy Indonezjii dodały smaczku całemu spotkaniu.  Zobaczyliśmy jak wygląda  praca "od kuchni" osoby zajmującej się akwarystyką  morską.

         Przy tej okazji ponownie serdecznie dziękujemy za wizytę i pozdrawiamy Pana Bartosza.
Poniżej kilka ujęć z naszego spotkania.